Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka pięciorga dzieci z Puław błaga o pomoc

Utworzony przez Pirat, 20 września 2010 r. o 09:25 Powrót do artykułu
Widocznie ktoś lub coś bardzo motywowało ją do takiego postępowania.Refleksji niestety zabrakło i przed i po.. .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziunia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzina pińcet plus. I jus ni ma cego ryceć. Dajom - to sie bierze. I na przyjymności jezd. Wiencyj dzieciów, wiencyj pinindzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST MI PRZYKRO, CZYTAJĄC TE IDIOTYZMY. JAK MOŻECIE PISAĆ, PO CO ROBIŁA SOBIE TYLE DZIECI ? TO AKURAT OD NIEJ NIE ZALEŻAŁO. CHCIAŁA UTRZYMAĆ RODZINĘ W CAŁOŚCI, WIĘC NAJPRAWDOPODOBNIEJ ULEGAŁA MĘŻOWI. BYĆ MOŻE TAK ZOSTAŁA NAUCZONA, ABY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM BYĆ MĘŻOWI POSŁUSZNĄ. BYĆ MOŻE Z PRZYCZYN RELIGIJNYCH I NACISKU KOŚCIOŁA NIE UZNAWAŁA ANTY KONCEPCJI. NIE WIEM. NIE OSĄDZAM NIKOGO. ONA Z PORTFELA NIKOMU NA SIŁĘ NIE WYCIĄGA. KTO MA OCHOTĘ POMÓC, POMOŻE. KTO NIE, TO NIE. TA KRYTYKA JEST ZUPEŁNIE NIE NA MIEJSCU. BYĆ MOŻE TA PANI OD MĘŻA ODEJŚĆ NIE POTRAFIŁA, PONIEWAŻ GO KOCHA, I WIERZY ŻE SIĘ ZMIENI . NIE WIEM. MOŻE BRAKUJE JEJ TEJ ZARADNOŚCI, JAKĄ MAJĄ INNE PANIE. NALEŻAŁO BY JEDNAK ZADAĆ WAŻNE PYTANIE. CZY JEST DOBRĄ I TROSKLIWĄ MATKĄ ? CZY DOKŁADA WSZELKICH STARAŃ ABY ZAPEWNIĆ DLA SWOICH POCIECH GODZIWE WARUNKI BYTOWE? I NAJWAŻNIEJSZE, CZY WOBEC SWOICH DZIECI NIE UŻYWA PRZEMOCY? JEŻELI NIE, TO DLACZEGO BY JEJ NIE WESPRZEĆ. ODWAŻYŁA SIĘ POPROSIĆ MEDIALNIE O POMOC. TO TEŻ W PEWNYM STOPNIU UGODZIŁO BYĆ MOŻE W JEJ DUMĘ. TAK PRZYNAJMNIEJ MYŚLĘ. WIEM ŻE JEST WIELE UMĘCZONYCH KOBIET, KTÓRYM NALEŻY SIĘ POMOC OD PAŃSTWA, KTÓREJ NIE OTRZYMUJĄ. NIE OSĄDZAJMY NIKOGO. NIE KRYTYKUJMY. CZASEM WYSTARCZY DOBRE SŁOWO, ABY KOGOŚ ZMOTYWOWAĆ DO REFLEKSJI I ZASTANOWIENIA SIĘ NAD SWOIM ZACHOWANIEM- POSTĘPOWANIEM.
Nie wrzeszcz na forum, po pierwsze. Po drugie przeczytaj te farmazony, które wypisujesz i palnij się w pustą głowę. Dawanie dupy mężowi co i rusz nie jest sposobem na utrzymanie rodziny, a powoływanie na  świat dzieci, kiedy nie ma się warunków żeby im zapewnić godne życie to szczyt bezmyślności i żadna normalna matka tak się nie zachowa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bronię tej pani,ale ten jad w wypowiedziach mnie przeraża.Czy każdy z tych co się wypowiedział ma pewność że nigdy nie spotka go nieszczęście i mając za mało lat na rencinę pogoni po zasiłek.A kobiety patrzcie na płeć odmienną,nie jak wsadzi a jak się zatroszczy.
Samarytanka sie znalazła.Po 1 kwietnia dostanie 2 tys i stopa życiowa się poprawi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...